DRUH KATEGÓRIA OKRES

CENA OD CENA DO OBEC

VÝMERA OD VÝMERA DO

NAŠE SLUŽBY

Naša spoločnosť sa na trhu s nehnuteľnosťami zameriava na kvalitu ponúkaných služieb, nie na kvantitu.       ,

Dôležitou súčasťou našej práce je osobný prístup k jednotlivým ponukám a k majiteľom nehnuteľnosdtí. Dbáme na to, aby každý maklér našej spoločnosti, bol s ponukou oboznámený do podrobností, mal kontakt a dôveryhodný vzťah s majiteľmi nehnuteľností. Veľkým predpokladom je regionálny výber maklérov. Predávame nehnuteľnosti z oblastí z ktorých pochádzame, vyrastali sme v daných lokalitách.
 
Pri každej jednotlivej ponuke preverujeme nehnuteľnosť osobnou obhliadkou, výpisom z katastra nehnuteľností, titulom nadobudnutia majiteľov.
 
Počas celej doby predaja sme v kontakte s majiteľmi, ako aj záujemcami z jednotlivých obhliadok, celý proces predaja informujeme majiteľov o záujme, štatistike navštevovanosti ponuky, vykonaných zmenách v ponuke, konzultujeme priebeh predaja, v prípade potreby a záujmu využijeme regionálne, ako aj firemné printové médiá.
 
Pri predaji zaisťujeme právny servis, notára, zápis do katastra nehnuteľností, bezpečný prevod financií, ako hotovostných, tak aj hypotekárnych. V prípade záujmu kupujúceho je pre nás samozrejmosťou pomôcť s hypotekárnym úverom prostredníctvom našich zmluvných partnerov v oblasti finančného poradenstva. Predaj sa pre nás končí až prepisom energií na nového majiteľa.

Celý priebeh predaja dohliadame na bezpečnosť a transparentnosť vykonaných krokov, všetko zaisťujeme podľa zákona, dobrých mravov a etických zásad.
    
Kamil Hýravý

Kamil Hýravý

mobil: 0948 045 130 kamil.hyravy@rknovydomov.sk


Martin Gembeš

Martin Gembeš

mobil: 0915 061 624 martin.gembes@rknovydomov.sk
NOVÝ DOMOV realitná kancelária STUPAVA